Kalendarium wydarzeń

 
Styczeń 2017
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Zniżki do teatrów dla lekarzy i lekarzy dentystów

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
29 sty 2017

W ramach projektu "Lekarze Po Godzinach" zachęcamy do skorzystania z oferty jednego z naszych partnerów. Sprawdź repertuar na styczeń i luty i promocyjne ceny biletów dla lekarzy i lekarzy dentystów zrzeszonych w OIL w Łodzi.

  • W lutym będą mogli Państwo się wybrać m.in. do Teatru im. Stefana Jaracza na spektakle „Iwona, księżniczka Burgunda” czy „Baba Chanel” jak i na dobrze znanego „Komedianta”. Bilety w cenie 18 zł do nabycia w kasach Teatru.
  • Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina również zaprasza na koncerty ze swojego repertuaru. W ofercie znajduję się „Karnawałowy recital organowy”, muzyczne „Powitanie Chińskiego Roku Ognistego Koguta’ jak i ‘Koncert Karnawałowy Ginastera’ z okazji 100 rocznicy urodzin kompozytora. Specjalnie dla członków OIL w Łodzi bilety do nabycia w cenach promocyjnych, w kasach Filharmonii w miarę dostępności.
  • Dla tych z Państwa, którzy lubią spędzać niedzielne popołudnia aktywnie wraz ze swoimi pociechami Teatr Pinokio przygotował wyjątkową ofertę. Do wyboru mają Państwo dwa spektakle, w zależności od wieku dzieci. Najmłodszych, do 5 roku życia, zapraszamy na ‘Pokolorowanki’ a tuż po nich na warsztaty ‘Mapety ze skarpety’, na których wspólnie z rodzicami będą mogli nauczyć się ożywienia postaci, wymyślenia jej historii, nadania imienia i osobowości a także zaaranżować scenki rodzajowe. Dla nieco starszych dzieci, w wieku 6-10 lat, proponujemy spektakl ‘Księga Dżungli’ a po nim „Blaski i cienie, czyli warsztaty teatru cieni.” Zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy i zachęcenie do wspólnej pracy i zabawy podczas tworzenia lalek oraz prezentowania krótkich etiud wykorzystujących technikę teatru cieni.
  • Możecie Państwo skorzystać również z oferty Teatru Małego w Manufakturze, w tym z wystawianego ostatni raz w tym sezonie „Skąpca”.
  • Zachęcamy także do odwiedzin Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Oferuje on możliwość zakupu biletów w cenie ulgowej dla członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

Wszystkie powyższe propozycje dostępne są dla osób posiadających Legitymację Lekarza. Przy zakupie biletów należy okazać ten dokument w kasach.
Więcej szczegółów dotyczących dat, cen biletów i form ich zakupu na naszej stronie internetowej www.panaceum.lodz.pl/po-godzinach/oferta jak i na facebooku www.facebook.com/lekarzepogodzinach/
Serdecznie polecam i życzę niezapomnianych wrażeń.
Mateusz Kowalczyk
pogodzinach@oil.lodz.pl

 

 

Data dodania: 23 Styczeń 2017

Powiązane artykuły

Zapraszamy na Bal Sylwestrowy - 31 grudnia 2018 roku godzina 20.30 Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3
Z okazji Mikołajek zapraszamy w sobotni wieczór 15 grudnia do willi przy Czerwonej 3 na coroczną imprezę integracyjną środowiska medycznego!
Koncert Świąteczny w wykonaniu Orkiestry Kameralnej POLISH CAMERATA - 16 grudnia 2018 roku (niedziela) godzina 16.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3
Komisja Sportu i Rekreacji ORL w Łodzi zaprasza na wyjazd narciarski do Alta Pusteria w dniach 9-17 marca 2019 r.

Najnowsze wpisy

12 gru 2018

Stanowisko w sprawie wystawiania zaswiadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy

10 gru 2018

IV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

 

IV Mistrzostwa Polski Prawników w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

Kazimierz Dolny '2019

 

        

10 gru 2018

Turniej odbędzie się 16 grudnia 2018 roku w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku

Nasze serwisy