Kalendarium wydarzeń

 
Wrzesień 2017
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
11
12
13
14
15
16
17

Kategorie

 • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

XXII Mistrzostwa Polski Lekarzy w brydżu sportowym

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
3 lis 2017 do 4 lis 2017
 1. XXII Mistrzostwa Polski Lekarzy odbędą się w Warszawie  w Centrum Sportów Umysłowych przy ul. Polinezyjskiej 10 w dniach 4-5.11.2017
 2. Zawody odbędą się przy wspóludziale WZBS w ramach  Mistrzostw Mazowsza .Wszystkie turnieje mają formułę otwartą .
 3. Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej . Współorganizatorem Mistrzostw są Okręgowe  Izby Lekarskie- Warszawska Okręgowa Izba Lekarska  oraz Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska .
 4. Turnieje odbywają się zgodnie z regulaminem PZBS.
 5. Obowiązuje zakaz systemów wysoce sztucznych.
 6. Wszelkie sprawy nieobjęte regulaminem rozstrzyga organizator.
 7. Wpisowe do każdego turnieju wynosi 30 zł od osoby , dla członków  PZBS 25zł ,członkowie PZBS (ulgowe) – 20 zł . Ulgowe wpisowe przysługuje jedynie zawodnikom z opłaconą składką PZBS i prawem do zniżek wg standardów PZBS (adnotacja „przysługują zniżki” w systemie MSC CEZAR).
 8. W każdym z turniejów zostaną wyłonieni: 3 najlepsi zawodnicy lekarze – w turnieju indywidualnym, 3 najlepsze pary lekarskie – w turniejach par na zapis maksymalny (max)  oraz na punkty meczowe (imp) które uzyskają tytuły Mistrza oraz I i II Wicemistrza Polski Lekarzy.
 9. W klasyfikacji Mistrzostw Polski Lekarzy uwzględnieni będą tylko lekarze, pary lekarskie(dwóch lekarzy w parze  uczestniczących w turniejach par na maxy  i impy).
 10. Nagrody – zgodnie z regulaminem PZBS. Zdobywcy 3 pierwszych miejsc otrzymają medale, puchary i dyplomy  oraz  upominki .
 11. W klasyfikacji generalnej uwzględnione zostaną  wyniki  z turnieju indywidualnego , turniejów par ( na maxy  oraz  impy).Lekarze otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej także  gdy grali w parze z partnerem nie bedącym lekarzem w turniejach na maxy i impy.  Zwycięzcy wśród Pań i Panów  zdobędą  tytuł najlepszego lekarza Mistrzostw Polski   i otrzymają puchary ,dyplomy i upominki.
 12. Zakończenie Mistrzostw  -wręczenie medali,dyplomów,pucharów i nagród nastąpi podczas uroczystej ceremonii zakończenia Mistrzostw ,która odbędzie się w sobotę 4 listopada  o godz 21,00 (po zakończeniu turnieju par na maxy)

Program zawodów:
3 listopada r. (piątek):
godz.: godz.: 17:30 Turniej indywidualny
4 listopada2017 r. (sobota):
godz. 11:00 - Turniej na punkty meczowe
godz.: 16:00 - Turniej na zapis maksymalny

Organizatorzy MPL’2017
 
Dr Krzysztof Makuch
tel. 608-200-190
krzysztofmakuch@hipokrates.org
 
Dr Aleksander Skop
tel.604 267 343
skalek@poczta.onet.pl

Data dodania: 29 Wrzesień 2017

Powiązane artykuły

Komisja Sportu i Rekreacji ORL w Łodzi zaprasza na wyjazd narciarski do Alta Pusteria w dniach 9-17 marca 2019 r.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów: Lubelskiej Izby Lekarskiej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Stowarzyszenia Szachistów Szachpol w Łukowie, wszystkich lekarzy wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi oraz sympatyków szachów do udziału w V Ogólnopolskich Mistrzostwach...
Turniej odbędzie się 16 grudnia 2018 roku w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku
IV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Szachach Błyskawicznych i Szybkich   IV Mistrzostwa Polski Prawników w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

Najnowsze wpisy

12 gru 2018

Stanowisko w sprawie wystawiania zaswiadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy

10 gru 2018

IV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

 

IV Mistrzostwa Polski Prawników w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

Kazimierz Dolny '2019

 

        

10 gru 2018

Turniej odbędzie się 16 grudnia 2018 roku w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku

Nasze serwisy