Kalendarium wydarzeń

 
Wrzesień 2015
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

VIII Łódzki Weekend Gastroenterologiczny

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
25 wrz 2015 do 26 wrz 2015

W dniach 25-26.09 odbędzie się konferencja organizowana przez firmę Symposion. Zachęcamy do wzięcia udziału i skorzystania z ceny promocyjnej  jaką jest 150 zł fee za udział w konferencji, jedynym warunkiem skorzystania z niższej ceny, jest rejestracja do 13.09

W POLU UWAGI PROSZĘ WPISAĆ KOD :  Izba, poniżej przesyłam link do rejestracji: 

http://www.symposion2015.pl/konferencje/viii_lodzki_weekend_gastroenterologiczny

 


 

Wrześniowa konferencja, organizowana przez firmę Symposion, odbędzie się w mieście, w którym prof. Józef Wacław Grott - pionier i współtwórca podwalin badań nad chorobami trzustki w Polsce - stworzył jedną z pierwszych klinik gastroenterologii w Europie Środkowej. Wydarzeniu przewodniczyć będzie prof. Ewa Małecka-Panas – kierownik Oddziału Klinicznego Gastroenterologii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi oraz prof. Jan Chojnacki – wieloletni kierownik Kliniki Gastroenterologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Sesje naukowe poprowadzą również inni wybitni eksperci, profesorowie wiodących ośrodków klinicznych w Polsce, wśród nich m. in.: prof. Eugeniusz Butruk - kierownik Kliniki Gastroenterologii Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, prof. Maria Słomka - b. kierownik Kliniki Gastroenterologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, prof. Grażyna Rydzewska - kierownik Kliniki Gastroenterologii CSK MSW w Warszawie oraz prof. Maciej Świątkowski - kierownik Katedry Gastroenterologii i Zaburzeń Odżywiania Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Pierwszym punktem wydarzenia będzie V Spotkanie Polskiego Klubu Trzustkowego, który od lat promuje współpracę pomiędzy przedstawicielami nauk podstawowych i klinicznych w Polsce. Klub zajmuje się promocją badań podstawowych, epidemiologicznych i klinicznych nad czynnościami trzustki, a także zapobieganiem, diagnostyką oraz leczeniem chorób tego narządu. W trakcie spotkania odbędą się między innymi warsztaty endoskopowe.

 

 

Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej: www.symposion2015.pl/konferencje/viii_lodzki_weekend_gastroenterologiczny.

 

Data dodania: 11 Wrzesień 2015

Powiązane artykuły

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów: Lubelskiej Izby Lekarskiej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Stowarzyszenia Szachistów Szachpol w Łukowie, wszystkich lekarzy wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi oraz sympatyków szachów do udziału w V Ogólnopolskich Mistrzostwach...

Najnowsze wpisy

16 gru 2018

Nadchodzi magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy 2018 rok składamy wszystkim lekarzom i lekarzom dentystom oraz ich rodzinom serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów.

dr Paweł Czekalski

prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi

oraz

Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi

12 gru 2018

Stanowisko w sprawie wystawiania zaswiadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy

10 gru 2018

IV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

 

IV Mistrzostwa Polski Prawników w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

Kazimierz Dolny '2019

 

        

Nasze serwisy