Kalendarium wydarzeń

 
Lipiec 2017
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

 • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Uchwycone obiektywem lekarza

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
22 paź 2017 do 27 paź 2017

Ogólnopolska

Wystawa Fotograficzna Lekarzy

pod hasłem

„Uchwycone obiektywem lekarza”

 

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem - „Uchwycone obiektywem lekarza” - realizację tego tematu pozostawiamy inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w Wystawie.

Tegorocznej edycji Wystawy, podobnie jak poprzednim, towarzyszył będzie konkurs, w którym prace oceni jury złożone z profesjonalistów. Do udziału w Wystawie i Konkursie Fotograficznym zapraszamy Koleżanki i Kolegów nie tylko z łódzkiej OIL, ale ze wszystkich okręgowych izb w Polsce.

W tym roku po raz pierwszy zapraszamy do przesyłania fotografii drogą elektroniczną, lub na nośnikach danych. Pozostawiamy też możliwość nadsyłania zdjęć w wersji papierowej.

Termin dostarczania fotografii upływa 6 października br.

Wernisaż Wystawy, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki Konkursu Fotograficznego odbędzie się 22 października 2017 roku (niedziela) o godz. 17. Wystawa potrwa do 27 października br

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który określa warunki przystąpienia do Konkursu Fotograficznego.

 

 

Kontakt:

Iwona Szelewa

Sekretariat Okręgowej Izby Lekarskiej,

tel. (0 42) 683 17 01

 

Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy

 pod hasłem

 „Uchwycone obiektywem lekarza”

 Regulamin Konkursu

 

 

 

 1. Organizatorem imprezy jest Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

 1. Impreza ma charakter ogólnopolski.

 1. W konkursie mogą wziąć udział lekarze i lekarze dentyści z całej Polski, zapraszamy także lekarzy praktykujących za granicą.

 1. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 1. Przyjmujemy zdjęcia przesłane:

 • drogą elektroniczną na adres mailowy: wystawa@oil.lodz.pl

 • na nośnikach danych oraz w wersji papierowej na adres: Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi, ul. Czerwona 3, 93-005 Łódź, z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”

 • dostarczone osobiście do Biura OIL w Łodzi.

 

 1. Każdy uczestnik Konkursu może dostarczyć maksymalnie 8 zdjęć.

 1. Fotografie mogą być wykonane w dowolnej technice.

 1. Przyjmujemy zdjęcia w formacie JPG. Maksymalny wymiar fotografii to 7087 pikseli dłuższego boku. Minimalna wielkość zdjęć w wersji papierowej to 20 cm x 30 cm, a wielkość maksymalna - 40 cm x 60 cm.

 1. Organizator zapewnia sobie możliwość wyłączenia z Konkursu zdjęć o niskiej jakości.

 1. Do zgłoszonych fotografii prosimy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko, specjalizację i miejscowość zamieszkania Autora, a także ewentualnie tytuły cyklów lub poszczególnych fotografii.

 1. Przystąpienie do Konkursu jest ze strony autorów jednoznaczne z oświadczeniem, iż fotografie zostały wykonane osobiście i są jedynymi właścicielami praw autorskich do zgłoszonych prac.

 1. Fotografie oceni profesjonalne jury, a werdykt zostanie ogłoszony na wernisażu Ogólnopolskiej Wystawy Fotograficzne Lekarzy w dniu 22 października 2017 roku.

 1. Zwycięzca Konkursu otrzyma medal „Złoty Obiektyw” oraz nagrodę pieniężną. Drugie i trzecie miejsce uhonorowane zostanie medalami Srebrnym i Brązowym Obiektywem, a wyróżnieni otrzymają dyplomy.

 1. Organizator zapewnia sobie możliwość nieodpłatnego wykorzystania zdjęć w materiałach promujących Ogólnopolską Wystawę Fotograficzną Lekarzy w biuletynie OIL „Panaceum” oraz na stronie internetowej.

 1. Przystąpienie do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją przez autorów zdjęć powyższego regulaminu.

Data dodania: 28 Lipiec 2017

Powiązane artykuły

Koło Młodych Lekarzy i Lekarzy Dentystów wraz z Komisją Kultury ORL ZAPRASZAJĄ NA GRILL w Izbie Lekarskiej. Grill odbędzie się w sobotę, 30 czerwca 2018 roku od godz. 16.00 Serwujemy pyszne jedzenie i świetną zabawę. Wśród atrakcji odbędzie się konkurs kulinarny.
Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi organizuje konferencję doskonalącą pt. „DZIEWIĄTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE”.  
Delegatura SkierniewickaOkręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi informuje, iż w dniu 23.06.2018r. (sobota)odbędzie siętrzynasty doroczny spływ kajakowydla lekarzy i ich rodzin rzeką Pilicą
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi w biegu organizowanych w ramach IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur w dniu 22 czerwca 2018 r. Izba funduje nagrodę dla najlepszej lekarki i najlepszego lekarza.

Najnowsze wpisy

19 cze 2018

Koło Młodych Lekarzy i Lekarzy Dentystów wraz z Komisją Kultury ORL

ZAPRASZAJĄ NA GRILL w Izbie Lekarskiej.

Grill odbędzie się w sobotę, 30 czerwca 2018 roku od godz. 16.00

Serwujemy pyszne jedzenie i świetną zabawę. Wśród atrakcji odbędzie się konkurs kulinarny.

Dla zwycięzcy będzie z nagroda ufundowana przez Firmę Renault Jaszpol.

Wśród atrakcji konkurs kulinarny, liczne konkursy sportowe, świetna muzyka, pyszne jedzenie, pokaz samochód i wiele innych.

7 cze 2018

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych lekarzy na szkolenie w zakresie transplantologii.

4 cze 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi w biegu organizowanych w ramach IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur w dniu 22 czerwca 2018 r. Izba funduje nagrodę dla najlepszej lekarki i najlepszego lekarza. Zapisy na stronie http://www.polmaratonpiotrkowski.pl/

Nasze serwisy