Kalendarium wydarzeń

 
Sierpień 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Rząd nie realizuje postulatów z "Porozumień Szumowskiego", dlatego 1 czerwca tysiące lekarzy z całej Polski wyszło na ulicę i wzięło udział w manifestacji w Warszawie, żeby pokazać determinację w walce o wzrost finansowania w ochronie zdrowia.

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Spotkanie Delegatów OIL Delegatury Skierniewickiej

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

W dniu 15 grudnia 2016 roku odbyło się wigilijne spotkanie Delegatów Delegatury Skierniewickiej w restauracji „Finezja” w Skierniewicach. Zebranie to połączone było z uroczystym uhonorowaniem lekarzy emerytów, którzy nabyli uprawnienia emerytalne w 2016 roku. Zostały im wręczone dyplomy i upominki. Wiceprezes ORL w Łodzi lek. Robert Filipczak podziękował wyróżnionym słowami: „Chcę Państwu w imieniu naszej korporacji i własnym podziękować za wszystkie lata pracy na rzecz innych oraz życzyć kolejnych lat spełnienia zawodowego i osobistego. Choć dzisiaj teoretycznie mamy większą wolność zawodową, ale za to jesteśmy bardziej obciążeni pracą, która niestety nie wiąże się z należytym szacunkiem i prestiżem. I właśnie Państwo powinniście swoją postawą przekonywać młodych adeptów zawodu lekarskiego, aby ten zawód mógł ponownie charakteryzować się elitarnością i prestiżem.”

 

Tematem wiodącym spotkania były zbliżające się wybory do samorządu lekarskiego, jak również inicjatywy integracyjno-sportowe Delegatury Skierniewickiej oraz zaplanowana na rok 2017 konferencja w Nieborowie „Praktycy - praktykom”. Przewodniczący Delegatury zdał relację ze spotkania Prezydiów pięciu Okręgowych Rad Lekarskich w Kliczkowie, które miało miejsce 19.11.2016r.

 

Data dodania: 20 Grudzień 2016

Nasze serwisy