Kalendarium wydarzeń

 
Maj 2016
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Przyjaciele Gotują

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
4 cze 2016

 „Przyjaciele Gotują” to cykl kolacji charytatywnych będących jedną z form działania Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”, stworzonego przez grupę aktywnych, przedsiębiorczych kobiet, które sukces biznesowy postanowiły  łączyć z działalnością dobroczynną.  Projekt polega na organizacji kolacji dla ok. 300 osób, którym dania przyrządzone według własnych, unikalnych przepisów, serwuje znany i lubiany szef kuchni. Dochód z biletów, a także prowadzonej w trakcie imprezy aukcji jest przeznaczany w całości na pomoc i ratowanie życia ludzkiego.

 

Podczas czerwcowej Kolacji Stowarzyszenie będzie zbierać środki na zakup:

  • nowoczesnej, przenośnej sztucznej nerki do dializ u dzieci i dorosłych dla Kliniki Pediatrii, Immunologii i Nefrologii  Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi opiekującej się dziećmi z chorobami nerek z całej Polski

  • szybkiego analizatora medycznego dla oddziału intensywnej terapii Szpitala Zakonu Bonifratów św. Jana Bożego w Łodzi

  • sprzętu rehabilitacyjnego dla Centrum Medycznego im. dr. Wacława Łęckiegow Łodzi

 

Podczas VIII edycji Kolacji Charytatywnej – 4 czerwca 2016 r., goście będą mieli okazję zasmakowania dań przyrządzonych przez Ewę Wachowicz - jurorkę kulinarnego programu MasterChef oraz gospodynię i autorkę programów telewizyjnych m.in. "Ewa gotuje" i "Przez żołądek do serca" emitowanych w telewizji: Polsat i Polsat Cafe. Bilet wstępu w cenie 300 PLN.

 

Serdecznie zapraszamy lekarzy i lekarzy dentystów, członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi

z poważaniem

Joanna Nordyńska, Sekretarz Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”

 

Za działania na rzecz Potrzebujących Stowarzyszenie otrzymało w roku 2013 nagrodę Grand Prix, a w roku 2014 zostało Laureatem medalu „Pro publico bono” im. Sabiny Nowickiej.

  • Pieniądze uzyskane z organizowanych przez Stowarzyszenie przedsięwzięć w całości są przekazywane na pomoc i ratowanie i polepszanie życia najmłodszych.Stowarzyszenie nie ponosi opłat związanych z siedzibą, nie zatrudnia żadnych pracowników, a wszelkie koszty administracyjne związane z działaniami stowarzyszenia pokrywa ze składek członkowskich. Członkinie Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata” nie czerpią żadnych korzyści materialnych, a zapłatą jest dla nich satysfakcja z niesienia uśmiechu i odrobiny radości najbardziej potrzebującym.

  • Wideorelacje z przekazania sprzętu dostępne są na naszej stronie www.przyjacieleswiata.pl

 

Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata” 90-625 Łódź, ul. Żeromskiego 53 tel. +48 607 14 20 23

 

www.przyjacieleswiata.plbiuro@przyjacieleswiata.pl

Data dodania: 13 Maj 2016

Powiązane artykuły

Klub Żeglarski SZKWAŁ przy OIL w Łodzi zaprasza miłośników żeglarstwa na doroczny rajd żeglarski po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Rajd odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018.
Ośrodek Kształcenia Medycznego OIL  w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów – członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi - na kurs z zakresu prawa medycznego.   Tematy: - Lekarz w postępowaniu karnym. Odpowiedzialność karna lekarza.
Ośrodek Kształcenia Medycznego OIL w Łodzi we współpracy z Krajowym Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia organizuje dla lekarzy dentystów - członków OIL w Łodzi - kurs  pt.: „OCHRONA RADIOLOGICZNA PACJENTA”  
Ośrodek Kształcenia Medycznego OIL w Łodzi i Centrum Szkoleń Medycznych zapraszają lekarzy i lekarzy dentystów na kurs: pt. „Stany zagrożenia życia u osób dorosłych. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa w gabinecie lekarskim.”  

Najnowsze wpisy

23 mar 2018

Spotkanie wyborcze Koła Młodych Lekarzy i Lekarzy Dentystów przy ORL w Łodzi

22 mar 2018

Ośrodek Kształcenia Medycznego OIL  w Łodzi  z Kołem Młodych Lekarzy i Lekarzy Dentystów zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów – członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi - na szkolenie :

Temat: Jak rozmawiać z pacjentem?”
(warsztaty z aktorami Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi)

Termin: 14.04.2018 (sobota): 
    od godz. 9,00-11.30 część teoretyczna (bezpłatna)
    od godz. 12,00-16,00 część warsztatowa ( opłata 20 zł)
Miejsce: Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3

19 mar 2018

OBWIESZCZENIA OKRĘGOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ
O WYNIKACH
WYBORÓW PRZEPROWADZONYCH NA XXXVI
SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYM OKRĘGOWYM ZJEŹDZIE LEKARZY
W DNIU 17 MARCA 2018r.

Nasze serwisy