Kalendarium wydarzeń

 
Maj 2016
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Przyjaciele Gotują

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
4 cze 2016

 „Przyjaciele Gotują” to cykl kolacji charytatywnych będących jedną z form działania Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”, stworzonego przez grupę aktywnych, przedsiębiorczych kobiet, które sukces biznesowy postanowiły  łączyć z działalnością dobroczynną.  Projekt polega na organizacji kolacji dla ok. 300 osób, którym dania przyrządzone według własnych, unikalnych przepisów, serwuje znany i lubiany szef kuchni. Dochód z biletów, a także prowadzonej w trakcie imprezy aukcji jest przeznaczany w całości na pomoc i ratowanie życia ludzkiego.

 

Podczas czerwcowej Kolacji Stowarzyszenie będzie zbierać środki na zakup:

  • nowoczesnej, przenośnej sztucznej nerki do dializ u dzieci i dorosłych dla Kliniki Pediatrii, Immunologii i Nefrologii  Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi opiekującej się dziećmi z chorobami nerek z całej Polski

  • szybkiego analizatora medycznego dla oddziału intensywnej terapii Szpitala Zakonu Bonifratów św. Jana Bożego w Łodzi

  • sprzętu rehabilitacyjnego dla Centrum Medycznego im. dr. Wacława Łęckiegow Łodzi

 

Podczas VIII edycji Kolacji Charytatywnej – 4 czerwca 2016 r., goście będą mieli okazję zasmakowania dań przyrządzonych przez Ewę Wachowicz - jurorkę kulinarnego programu MasterChef oraz gospodynię i autorkę programów telewizyjnych m.in. "Ewa gotuje" i "Przez żołądek do serca" emitowanych w telewizji: Polsat i Polsat Cafe. Bilet wstępu w cenie 300 PLN.

 

Serdecznie zapraszamy lekarzy i lekarzy dentystów, członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi

z poważaniem

Joanna Nordyńska, Sekretarz Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”

 

Za działania na rzecz Potrzebujących Stowarzyszenie otrzymało w roku 2013 nagrodę Grand Prix, a w roku 2014 zostało Laureatem medalu „Pro publico bono” im. Sabiny Nowickiej.

  • Pieniądze uzyskane z organizowanych przez Stowarzyszenie przedsięwzięć w całości są przekazywane na pomoc i ratowanie i polepszanie życia najmłodszych.Stowarzyszenie nie ponosi opłat związanych z siedzibą, nie zatrudnia żadnych pracowników, a wszelkie koszty administracyjne związane z działaniami stowarzyszenia pokrywa ze składek członkowskich. Członkinie Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata” nie czerpią żadnych korzyści materialnych, a zapłatą jest dla nich satysfakcja z niesienia uśmiechu i odrobiny radości najbardziej potrzebującym.

  • Wideorelacje z przekazania sprzętu dostępne są na naszej stronie www.przyjacieleswiata.pl

 

Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata” 90-625 Łódź, ul. Żeromskiego 53 tel. +48 607 14 20 23

 

www.przyjacieleswiata.plbiuro@przyjacieleswiata.pl

Data dodania: 13 Maj 2016

Powiązane artykuły

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi organizuje konferencję doskonalącą pt. „DZIEWIĄTE ŁÓDZKIE SPOTKANIA STOMATOLOGICZNE”.  
Delegatura SkierniewickaOkręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi informuje, iż w dniu 23.06.2018r. (sobota)odbędzie siętrzynasty doroczny spływ kajakowydla lekarzy i ich rodzin rzeką Pilicą
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi w biegu organizowanych w ramach IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur w dniu 22 czerwca 2018 r. Izba funduje nagrodę dla najlepszej lekarki i najlepszego lekarza.
Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych lekarzy na szkolenie w zakresie transplantologii.

Najnowsze wpisy

7 cze 2018

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych lekarzy na szkolenie w zakresie transplantologii.

4 cze 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi w biegu organizowanych w ramach IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur w dniu 22 czerwca 2018 r. Izba funduje nagrodę dla najlepszej lekarki i najlepszego lekarza. Zapisy na stronie http://www.polmaratonpiotrkowski.pl/

27 Maj 2018

IGRZYSKA LEKARSKIE W ZAKOPANEM 05-09.09.2018 - REFUNDACJA WPISOWEGO

Nasze serwisy