Kalendarium wydarzeń

 
Grudzień 2018
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Z posiedzenia Komisji Informacyjno-Wydawniczej

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

W pierwszym po wakacjach posiedzeniu Komisji po raz ostatni uczestniczyła jako rzecznik prasowy naszej Izby dr n. med. Adriana Sikora.

Ada była z nami przez prawie dziesięć lat, wspierała Izbę swoją wiedzą PR-owską oraz doświadczeniem w kontaktach z mediami, znakomicie organizując m.in. konferencje prasowe na bulwersujące środowisko lekarskie tematy. Współpracowała w tworzeniu izbowych wydawnictw, była m.in. redaktorem wydanego w minionym roku, z okazji dwudziestopięciolecia samorządu lekarskiego, suplementu kroniki OIL w Łodzi, swoim piórem wspierała również redakcję „Panaceum”, a przede wszystkim pełniła obowiązki redaktora strony internetowej Izby, którą współtworzyła z izbowymi informatykami.

Dziesięć lat to szmat czasu i trudno się tak nagle rozstać, ale Ada będzie do nas wracać, gdyż podjęła pracę w Biurze Prasowym Naczelnej Izby Lekarskiej. Kilka ciepłych słów skierował do niej wiceprezes Grzegorz Krzyżanowski, w imieniu Komisji, którą kierował, serdecznie Jej dziękując za owocną współpracę. Wspominał dramatyczne okoliczności, jakie towarzyszyły powołaniu funkcji rzecznika prasowego łódzkiej OIL. Ostatnim owocem tej współpracy - poza wspomnianymi już publikacjami - jest newsletter z bieżącymi informacjami o tematyce zdrowotnej, wysyłany e-mailem do członków ORL oraz delegatów, którą to inicjatywę wszyscy sobie bardzo cenią. - Twój wkład w działalność naszej Izby pozostawił na zawsze ślad w jej historii, za co Ci serdecznie dziękujemy - powiedział na koniec G. Krzyżanowski.

 

W imieniu członków Kolegium Redakcyjnego i zespołu „Panaceum” podziękowania złożyła redaktor naczelna pisma - Nina Smoleń 

Data dodania: 6 Październik 2015

Najnowsze wpisy

16 gru 2018

Nadchodzi magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy 2018 rok składamy wszystkim lekarzom i lekarzom dentystom oraz ich rodzinom serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów.

dr Paweł Czekalski

prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi

oraz

Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi

12 gru 2018

Stanowisko w sprawie wystawiania zaswiadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy

10 gru 2018

IV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

 

IV Mistrzostwa Polski Prawników w Szachach Błyskawicznych i Szybkich

Kazimierz Dolny '2019

 

        

Nasze serwisy