Kalendarium wydarzeń

 
Czerwiec 2018
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Z posiedzenia Komisji Informacyjno-Wydawniczej

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

W pierwszym po wakacjach posiedzeniu Komisji po raz ostatni uczestniczyła jako rzecznik prasowy naszej Izby dr n. med. Adriana Sikora.

Ada była z nami przez prawie dziesięć lat, wspierała Izbę swoją wiedzą PR-owską oraz doświadczeniem w kontaktach z mediami, znakomicie organizując m.in. konferencje prasowe na bulwersujące środowisko lekarskie tematy. Współpracowała w tworzeniu izbowych wydawnictw, była m.in. redaktorem wydanego w minionym roku, z okazji dwudziestopięciolecia samorządu lekarskiego, suplementu kroniki OIL w Łodzi, swoim piórem wspierała również redakcję „Panaceum”, a przede wszystkim pełniła obowiązki redaktora strony internetowej Izby, którą współtworzyła z izbowymi informatykami.

Dziesięć lat to szmat czasu i trudno się tak nagle rozstać, ale Ada będzie do nas wracać, gdyż podjęła pracę w Biurze Prasowym Naczelnej Izby Lekarskiej. Kilka ciepłych słów skierował do niej wiceprezes Grzegorz Krzyżanowski, w imieniu Komisji, którą kierował, serdecznie Jej dziękując za owocną współpracę. Wspominał dramatyczne okoliczności, jakie towarzyszyły powołaniu funkcji rzecznika prasowego łódzkiej OIL. Ostatnim owocem tej współpracy - poza wspomnianymi już publikacjami - jest newsletter z bieżącymi informacjami o tematyce zdrowotnej, wysyłany e-mailem do członków ORL oraz delegatów, którą to inicjatywę wszyscy sobie bardzo cenią. - Twój wkład w działalność naszej Izby pozostawił na zawsze ślad w jej historii, za co Ci serdecznie dziękujemy - powiedział na koniec G. Krzyżanowski.

 

W imieniu członków Kolegium Redakcyjnego i zespołu „Panaceum” podziękowania złożyła redaktor naczelna pisma - Nina Smoleń 

Data dodania: 6 Październik 2015

Najnowsze wpisy

19 cze 2018

Koło Młodych Lekarzy i Lekarzy Dentystów wraz z Komisją Kultury ORL

ZAPRASZAJĄ NA GRILL w Izbie Lekarskiej.

Grill odbędzie się w sobotę, 30 czerwca 2018 roku od godz. 16.00

Serwujemy pyszne jedzenie i świetną zabawę. Wśród atrakcji odbędzie się konkurs kulinarny.

Dla zwycięzcy będzie z nagroda ufundowana przez Firmę Renault Jaszpol.

Wśród atrakcji konkurs kulinarny, liczne konkursy sportowe, świetna muzyka, pyszne jedzenie, pokaz samochód i wiele innych.

7 cze 2018

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych lekarzy na szkolenie w zakresie transplantologii.

4 cze 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi w biegu organizowanych w ramach IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur w dniu 22 czerwca 2018 r. Izba funduje nagrodę dla najlepszej lekarki i najlepszego lekarza. Zapisy na stronie http://www.polmaratonpiotrkowski.pl/

Nasze serwisy