Kalendarium wydarzeń

 
Wrzesień 2018
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Z posiedzenia Komisji Informacyjno-Wydawniczej

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

W pierwszym po wakacjach posiedzeniu Komisji po raz ostatni uczestniczyła jako rzecznik prasowy naszej Izby dr n. med. Adriana Sikora.

Ada była z nami przez prawie dziesięć lat, wspierała Izbę swoją wiedzą PR-owską oraz doświadczeniem w kontaktach z mediami, znakomicie organizując m.in. konferencje prasowe na bulwersujące środowisko lekarskie tematy. Współpracowała w tworzeniu izbowych wydawnictw, była m.in. redaktorem wydanego w minionym roku, z okazji dwudziestopięciolecia samorządu lekarskiego, suplementu kroniki OIL w Łodzi, swoim piórem wspierała również redakcję „Panaceum”, a przede wszystkim pełniła obowiązki redaktora strony internetowej Izby, którą współtworzyła z izbowymi informatykami.

Dziesięć lat to szmat czasu i trudno się tak nagle rozstać, ale Ada będzie do nas wracać, gdyż podjęła pracę w Biurze Prasowym Naczelnej Izby Lekarskiej. Kilka ciepłych słów skierował do niej wiceprezes Grzegorz Krzyżanowski, w imieniu Komisji, którą kierował, serdecznie Jej dziękując za owocną współpracę. Wspominał dramatyczne okoliczności, jakie towarzyszyły powołaniu funkcji rzecznika prasowego łódzkiej OIL. Ostatnim owocem tej współpracy - poza wspomnianymi już publikacjami - jest newsletter z bieżącymi informacjami o tematyce zdrowotnej, wysyłany e-mailem do członków ORL oraz delegatów, którą to inicjatywę wszyscy sobie bardzo cenią. - Twój wkład w działalność naszej Izby pozostawił na zawsze ślad w jej historii, za co Ci serdecznie dziękujemy - powiedział na koniec G. Krzyżanowski.

 

W imieniu członków Kolegium Redakcyjnego i zespołu „Panaceum” podziękowania złożyła redaktor naczelna pisma - Nina Smoleń 

Data dodania: 6 Październik 2015

Najnowsze wpisy

14 wrz 2018

Wieczór z Romualdem Bladowskim "Świat w muzyce i kolorach" - 23 września 2018 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

14 wrz 2018

Osoby, które nie otrzymały drogą mailową zaproszenia na uroczystość wręczenia praw wykonywania zawodu w dniu 18.09.2018 r. proszone są o kontakt z Panią Barbarą Szafrańską pod numerem 42 683 17 15 lub mailowo basia.s@oil.lodz.pl

31 sie 2018

Prezydium Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi popiera dążenie konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurologii dla województwa łódzkiego dr n. med. Bożeny Adamkiewicz do włączenia do tego programu Regionalnego Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu (RCPiLUM) w WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi.

Nasze serwisy