Kalendarium wydarzeń

 
Marzec 2018
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Z posiedzenia Komisji Informacyjno-Wydawniczej

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

W pierwszym po wakacjach posiedzeniu Komisji po raz ostatni uczestniczyła jako rzecznik prasowy naszej Izby dr n. med. Adriana Sikora.

Ada była z nami przez prawie dziesięć lat, wspierała Izbę swoją wiedzą PR-owską oraz doświadczeniem w kontaktach z mediami, znakomicie organizując m.in. konferencje prasowe na bulwersujące środowisko lekarskie tematy. Współpracowała w tworzeniu izbowych wydawnictw, była m.in. redaktorem wydanego w minionym roku, z okazji dwudziestopięciolecia samorządu lekarskiego, suplementu kroniki OIL w Łodzi, swoim piórem wspierała również redakcję „Panaceum”, a przede wszystkim pełniła obowiązki redaktora strony internetowej Izby, którą współtworzyła z izbowymi informatykami.

Dziesięć lat to szmat czasu i trudno się tak nagle rozstać, ale Ada będzie do nas wracać, gdyż podjęła pracę w Biurze Prasowym Naczelnej Izby Lekarskiej. Kilka ciepłych słów skierował do niej wiceprezes Grzegorz Krzyżanowski, w imieniu Komisji, którą kierował, serdecznie Jej dziękując za owocną współpracę. Wspominał dramatyczne okoliczności, jakie towarzyszyły powołaniu funkcji rzecznika prasowego łódzkiej OIL. Ostatnim owocem tej współpracy - poza wspomnianymi już publikacjami - jest newsletter z bieżącymi informacjami o tematyce zdrowotnej, wysyłany e-mailem do członków ORL oraz delegatów, którą to inicjatywę wszyscy sobie bardzo cenią. - Twój wkład w działalność naszej Izby pozostawił na zawsze ślad w jej historii, za co Ci serdecznie dziękujemy - powiedział na koniec G. Krzyżanowski.

 

W imieniu członków Kolegium Redakcyjnego i zespołu „Panaceum” podziękowania złożyła redaktor naczelna pisma - Nina Smoleń 

Data dodania: 6 Październik 2015

Najnowsze wpisy

14 mar 2018

 

X Ogólnopolska Konferencja

 

„Promieniowanie Jonizujące w Medycynie” PJOMED 2018

 

 

 

Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia zaprasza do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji PJOMED 2018 organizowanej w Łodzi dniach 4‑5 czerwca 2018 r.

 

14 mar 2018

Schorzenia narządów ruchu u dzieci i młodzieży - zasady i kryteria leczenia ortopedycznego -
Łódź, dnia  14 kwiecień 2018

Program szkolenia obejmuje:

 

12 mar 2018

Klub Żeglarski SZKWAŁ przy OIL w Łodzi zaprasza miłośników żeglarstwa na doroczny rajd żeglarski po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Rajd odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018.

Nasze serwisy