Kalendarium wydarzeń

 
Wrzesień 2017
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
11
12
13
14
15
16
17

Kategorie

 • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

XXII Mistrzostwa Polski Lekarzy w brydżu sportowym

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
3 lis 2017 do 4 lis 2017
 1. XXII Mistrzostwa Polski Lekarzy odbędą się w Warszawie  w Centrum Sportów Umysłowych przy ul. Polinezyjskiej 10 w dniach 4-5.11.2017
 2. Zawody odbędą się przy wspóludziale WZBS w ramach  Mistrzostw Mazowsza .Wszystkie turnieje mają formułę otwartą .
 3. Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej . Współorganizatorem Mistrzostw są Okręgowe  Izby Lekarskie- Warszawska Okręgowa Izba Lekarska  oraz Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska .
 4. Turnieje odbywają się zgodnie z regulaminem PZBS.
 5. Obowiązuje zakaz systemów wysoce sztucznych.
 6. Wszelkie sprawy nieobjęte regulaminem rozstrzyga organizator.
 7. Wpisowe do każdego turnieju wynosi 30 zł od osoby , dla członków  PZBS 25zł ,członkowie PZBS (ulgowe) – 20 zł . Ulgowe wpisowe przysługuje jedynie zawodnikom z opłaconą składką PZBS i prawem do zniżek wg standardów PZBS (adnotacja „przysługują zniżki” w systemie MSC CEZAR).
 8. W każdym z turniejów zostaną wyłonieni: 3 najlepsi zawodnicy lekarze – w turnieju indywidualnym, 3 najlepsze pary lekarskie – w turniejach par na zapis maksymalny (max)  oraz na punkty meczowe (imp) które uzyskają tytuły Mistrza oraz I i II Wicemistrza Polski Lekarzy.
 9. W klasyfikacji Mistrzostw Polski Lekarzy uwzględnieni będą tylko lekarze, pary lekarskie(dwóch lekarzy w parze  uczestniczących w turniejach par na maxy  i impy).
 10. Nagrody – zgodnie z regulaminem PZBS. Zdobywcy 3 pierwszych miejsc otrzymają medale, puchary i dyplomy  oraz  upominki .
 11. W klasyfikacji generalnej uwzględnione zostaną  wyniki  z turnieju indywidualnego , turniejów par ( na maxy  oraz  impy).Lekarze otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej także  gdy grali w parze z partnerem nie bedącym lekarzem w turniejach na maxy i impy.  Zwycięzcy wśród Pań i Panów  zdobędą  tytuł najlepszego lekarza Mistrzostw Polski   i otrzymają puchary ,dyplomy i upominki.
 12. Zakończenie Mistrzostw  -wręczenie medali,dyplomów,pucharów i nagród nastąpi podczas uroczystej ceremonii zakończenia Mistrzostw ,która odbędzie się w sobotę 4 listopada  o godz 21,00 (po zakończeniu turnieju par na maxy)

Program zawodów:
3 listopada r. (piątek):
godz.: godz.: 17:30 Turniej indywidualny
4 listopada2017 r. (sobota):
godz. 11:00 - Turniej na punkty meczowe
godz.: 16:00 - Turniej na zapis maksymalny

Organizatorzy MPL’2017
 
Dr Krzysztof Makuch
tel. 608-200-190
krzysztofmakuch@hipokrates.org
 
Dr Aleksander Skop
tel.604 267 343
skalek@poczta.onet.pl

Data dodania: 29 Wrzesień 2017

Powiązane artykuły

Ahoj żeglarze,
Delegatura SkierniewickaOkręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi informuje, iż w dniu 23.06.2018r. (sobota)odbędzie siętrzynasty doroczny spływ kajakowydla lekarzy i ich rodzin rzeką Pilicą
IGRZYSKA LEKARSKIE W ZAKOPANEM 05-09.09.2018 - REFUNDACJA WPISOWEGO
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi w biegu organizowanych w ramach IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur w dniu 22 czerwca 2018 r. Izba funduje nagrodę dla najlepszej lekarki i najlepszego lekarza.

Najnowsze wpisy

19 cze 2018

Koło Młodych Lekarzy i Lekarzy Dentystów wraz z Komisją Kultury ORL

ZAPRASZAJĄ NA GRILL w Izbie Lekarskiej.

Grill odbędzie się w sobotę, 30 czerwca 2018 roku od godz. 16.00

Serwujemy pyszne jedzenie i świetną zabawę. Wśród atrakcji odbędzie się konkurs kulinarny.

Dla zwycięzcy będzie z nagroda ufundowana przez Firmę Renault Jaszpol.

Wśród atrakcji konkurs kulinarny, liczne konkursy sportowe, świetna muzyka, pyszne jedzenie, pokaz samochód i wiele innych.

7 cze 2018

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza wszystkich zainteresowanych lekarzy na szkolenie w zakresie transplantologii.

4 cze 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi w biegu organizowanych w ramach IV Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu Kultur w dniu 22 czerwca 2018 r. Izba funduje nagrodę dla najlepszej lekarki i najlepszego lekarza. Zapisy na stronie http://www.polmaratonpiotrkowski.pl/

Nasze serwisy