Kalendarium wydarzeń

 
Sierpień 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Rząd nie realizuje postulatów z "Porozumień Szumowskiego", dlatego 1 czerwca tysiące lekarzy z całej Polski wyszło na ulicę i wzięło udział w manifestacji w Warszawie, żeby pokazać determinację w walce o wzrost finansowania w ochronie zdrowia.

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Meritus Pro Medicis

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

Habemus nobilitatum Meritus pro Medicis. Nominum Irena Elerowska et Grzegorz Krzyżanowski VIVAT! Irena Elerowska, lekarz stomatolog z Sieradza, wieloletni członek Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi oraz Grzegorz Krzyżanowski, skarbnik ORL w Łodzi, były prezes i wiceprezes ORL w Łodzi otrzymali odznaczenia Meritus Pro Medicis.

Odznaczenie Meritus Pro Medicis, ustanowione przez Naczelną Radę Lekarską w 2004 roku, przyznawane jest lekarzom oraz innym osobom szczególnie zasłużonym dla środowiska samorządu lekarskiego. Odznaczenie przyznaje Kapitała Odznaczenia, w skład której należą: Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej,Wiceprezesi Naczelnej Rady Lekarskiej,Przewodniczący Konwentu Przewodniczących Okręgowych Rad Lekarskich,Przewodniczący Komisji Etyki NRL,Przewodniczący Naczelnego Sądu Lekarskiego,Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, Członkowie Naczelnej Rady Lekarskiej noszący to Odznaczenie, inne osoby wybrane jednomyślnie przez Konwent Kapituły w drodze tajnego głosowani. 

Odznaczonym serdecznie gratulujemy!

 
Data dodania: 25 Styczeń 2019

Najnowsze wpisy

20 sie 2019

Szkolenie dla lekarzy “Konopie medyczne w teorii i praktyce”, organizowane w dniu 23 września 2019 r. przez Spectrum Cannabis Polska pod patronatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi

20 sie 2019

Zapraszamy na spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych Akcją "Zdrowa Praca" w Okręgowej Izbie Lekarskiej przy Czerwonej 3 w Łodzi w najbliższą środę 21 sierpnia o godz.18.

5 sie 2019

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem - „Barwy świata” - realizację tego tematu pozostawiamy inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w Wystawie.

Nasze serwisy