Kalendarium wydarzeń

 
Listopad 2017
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Lista delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VII kadencji (lata 2013-2017):

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

Okręgowy Zjazd Lekarzy zwoływany jest każdego roku przez Okręgową Radę Lekarską.


Okręgowy Zjazd Lekarzy:


1) podejmuje uchwały w sprawach objętych zakresem działania izby;
2) ustala zasady gospodarki finansowej izby oraz uchwala budżet izby;
3) rozpatruje i zatwierdza roczne i kadencyjne sprawozdania okręgowej rady lekarskiej, okręgowej komisji rewizyjnej, okręgowego sądu lekarskiego, okręgowego rzecznika odpowiedzialnoÊci zawodowej oraz sprawozdania okręgowej komisji wyborczej;
4) rozpatruje wniosek w sprawie udzielenia absolutorium okręgowej radzie lekarskiej;
5) uchwala regulaminy:
a) okręgowej rady lekarskiej,
b) okręgowej komisji rewizyjnej;
6) ustala liczbę członków organów izby i okręgowej komisji wyborczej;
7) dokonuje spośród delegatów na zjazd wyboru prezesa i członków okręgowej rady lekarskiej, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej, członków okręgowej komisji rewizyjnej, członków okręgowej komisji wyborczej oraz delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy;
8) dokonuje spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępujący okręgowy sąd lekarski wyboru członków okręgowego sądu lekarskiego oraz spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępującego okręgowego
rzecznika odpowiedzialności zawodowej wyboru zastępców okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej;
9) określa wykaz funkcji w okręgowej izbie lekarskiej, których pełnienie może być wynagradzane.

 

DELEGATURA ŁÓDZKA

 

Abramowicz Włodzimierz
Adamkiewicz Bożena
Bała Agnieszka
Banaś Izabela
Banyś Andrzej
Bednarek-Drath Anna
Bednarkiewicz Zbigniew
Bertram Blanka
Biernacka - Orman Ewa
Bińkowska Anna
Błaszczyk Agata
Błaszczyk Barbara
Borysewicz-Charzyńska Krystyna
Bożyk Waldemar
Bukowska Danuta
Burzyński Mariusz
† Ciechowicz Stanisław
Czarnecki Paweł
Czekalski Paweł
Debich Piotr
Długosz Przemysław
Dobrogowski Miłosz
Doliwa-Augustowska Aneta
Dutkowski Tomasz
Figas-Kubica Elżbieta
Filipowska Małgorzata
Gańczarczyk Anna
Gerstenkorn Andrzej
Gęsicki Tomasz
Głośny Józef
Golański Ryszard
Gronostaj Anna
Grycewicz Joanna
Hańcka Jolanta
Hilt Aleksandra
Jaczewski Bogumił
Jankowska Beata
Jasek Łukasz
Jaszczuk Elżbieta
Józefowicz-Korczyńska Magdalena
Kaczmarek Januariusz
Kardas-Sobantka Dorota
Karpiński Przemysław
Kawiński Janusz
Kempińska-Mirosławska Bogumiła
Kidoń Jacek
Kijas Zbigniew
Klichowicz Lidia
Kmieć Krystyna
Knast Przemysław
Kobos Józef
Kołodziej-Kowalska Emilia
Kołodziejczyk Halina
Konopka Dorota
Koziarska-Rościszewska Małgorzata
Kozłowska-Kijewska Maria
Kralkowska Ewa
Krawczyk Zbigniew
Królikowski Dariusz
Kruglak Maria
Krzyżanowski Grzegorz
Kulińska Maria
Kuncman Łukasz
Kuncman Wojciech
Kuropatwa Julia
Kuświk Miłosz
Kuzdak Krzysztof
Lasocińska Zofia
Lasociński Janusz
Lasota Elżbieta
Lasota Jan
Lech Joanna
Lewińska Iwona
Lipka-Kociszewska Alicja
Lucas Grzelczyk Weronika
Lutosławski Tadeusz
Maciejewski Grzegorz
Makuła Andrzej
Mazur Emilia
Miodek Mieczysław
Misztela Mirosława
Morawiec Jan
Morawiec Zbigniew
Muszyński Tomasz
Nadolski Marek
Naruszewicz-Petrenko Alicja
Nowak Grzegorz
Olejniczak Izabela
Opinc Jacek
Organa Jacek
Pakalski Marek
Partyka Marta
Pawełczyk Tomasz
Pawlak Mariusz
Pawłowski Tadeusz
Piątowska Danuta
Piechota Mariusz
Pierlejewski Filip
Pietrzak Zbigniew
Piwowarczyk Paweł
Pochylski Wiktor
Jaskuła Kalina
Proc Patrycja
Prochaska Janusz
Pypeć Lesław
Raczyński Piotr
Rogowski Waldemar
Rościszewska-Kuncman Anita
Rzepecki Jacek
Rżanek Anna
Sadurska Jolanta
Sagan Andrzej
Samlik-Fronc Izabela
Sieroszewski Piotr
Skrzypek-Mikulska Agnieszka
Sobczuk Andrzej
Sokalszczuk Małgorzata
Sordyl Beata
Stańczyk Maciej
Stochmiałek Jarosław
Suchorzewski Andrzej
Susłowski Paweł
Szafraniec Wojciech
Szczapa Jolanta
Sztobryn Michał
Szubert-Nowosielecka Edyta
Szymański Andrzej
Szyszow Kamil
Święs Andrzej
Tarka-Przybyłek Agnieszka
Timler Dariusz
Timler Małgorzata
Tymiński Maciej
Wasiak Janusz
Więclewski Łukasz
Wilkosz Jacek
Witkowski Jarosław
Wosik-Erenbek Marzenna
Wójcik Tadeusz
Zatke-Witkowska Małgorzata
Ziółkowski Piotr
Zwierzchowski Piotr
Żabińska Renata
Żęcin Agnieszka
 

DELEGATURA PIOTRKOWSKA

Bartosik Andrzej
Białaczewski Andrzej
Białas Tomasz
Budnik Marcin
Bujnowicz Zbigniew
Chalusiak Marek
Dobrowolski Leszek
Flejterski Artur
Gradowski Grzegorz
Hoffer Zdzisław
Jaworska-Zienkiewicz Sylwia
Józefiak Michał
Karkoszka Maria
Kawnik Dorota
Kimelski Roman
Klekot-Antoszczyk Magdalena
Lechowska Agnieszka
Lizis Tadeusz
Malicki Cezary
Mazur Grzegorz
Nowerski Sławomir
Olczyk Włodzimierz
Pachulska Marzanna
Pacześ Ewa
Paluch Katarzyna
Pniak Tomasz
Polityło-Lewandowska Beata
Pryczak Elżbieta
Przybyszewski Wiktor
Pyziak Andrzej
Rusin Krzysztof
Sędzicki Wojciech
Skrzypczyk Agnieszka
Sobótka Maciej
Śniegula Tomasz
Trzeciak Piotr
Uciński Andrzej
Walczykowski Krzysztof
Wardziński Arkadiusz
Wiernik Anna
Więcek-Berlanka Anna
Wojciechowska Elżbieta
Wyrwas-Meckier Beata
Zaborowski Jacek
Zochniak Krzysztof
 

DELEGATURA SIERADZKA

 
Burchacińska Ewa
Dąbkowska Krystyna
Denys-Ptaszyńska Ewa
Dutkowski Cezary
Elerowska Irena
Idzikowska Anna
Jaksa-Klimas Zofia
Juzala Ireneusz
Kardas Włodzimierz
Konieczny Piotr
Krzemiński Andrzej
Lach Jacek
Lis-Owczarek Anna
Magin Leszek
Malinowska Barbara
Marszałek Tomasz
Mastalerz-Czapnik Renata
Pająk Jolanta
Pierzynka Jadwiga
Pijanka-Kłys Joanna
Popiel Agnieszka
Pyrzyńska Maria
Sadłecka-Pawlak Teresa
Skrzypińska Halina
Sokalszczuk Andrzej
Stolarczyk Włodzimierz
Sujka Robert
Wiśniewski Piotr
Zięba Małgorzata
Zwolińska Beata
 

DELEGATURA SKIERNIEWICKA

 

Biedrzycka-Kądziela Teresa
Bitner Paweł
Diks Dariusz
Filipczak Robert
Gajek Małgorzata
Grabowski Waldemar
Jarzębski Marek
Kobyłecki Mariusz
Kokołaszwili Grzegorz
Koneczny Karol
Krysiak Jolanta
Lindorf Małgorzata
Malanowicz Grzegorz
Osica Michał
Pietraszko Agnieszka
Rogowski Zbigniew
Uchman Jarosław
Walczewski Krzysztof
Wnuk Ewa
Zalewska Małgorzata
Zdunek Jan

Nasze serwisy