Kalendarium wydarzeń

 
Październik 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Lidia Pacholik

Szanowni państwo! 

Przypadł mi smutny obowiązek pożegnania Pani Doktor Lidii Pacholik, która odeszła od nas po ciężkiej, przewlekłej chorobie. Pozwolą Państwo, ze przedstawię kilka fatów z życia zmarłej: urodziła się w 1938 r. w Żurominie. Studia lekarskie odbyła w Akademii Medycznej w Łodzi. Dyplom uzyskała 15.02.1963 r. Po odbyt5rm dwuletnim stażu rozpoczęła specjalizację z chorób zakaźnych, uzyskując w 1969 r. tytuł specjalisty. Całe swoje życie zawodowe związała z Bełchatowem, pracując w Przychodni Nr 1 przy ul. 1-go Maja. Za wieloletnią ofiarną pracę, serdeczność i życzliwość dla pacjentów, połączone z doskonałą fachowością zastała odznaczona: w 1980 r. Srebrnym Krzyżem Zasługi, a w roku 1988 Krzyżem Kawalerskim Odrodzenia Polski. Pragnę w imieniu Delegatury Piotrkowskiej lzby Lekarskiej złożyć kondolencje mężowi Janowi, synom Mariuszowi i Jackowi, synowym, wnukom, prawnuczce i pozostałej Rodzinie zmarłej. W moich prywatnych wspomnieniach (a pracowaliśmy długo), bo od 1976 roku do przejścia na emeryturę, Doktor Lidia pozostanie jako wspaniały lekarz, humanista, doskonały diagnosta, ale przede wszystkim, ciepły, życzliwy człowiek, dla którego praca była pasją i nieustanną wolą niesienia pomocy w każdej potrzebnie chorym. Droga Koleżanko Lidio! Z ogromnym bólem nasze grono lekarskie żegna Panią, jako osobę, której będzie nam bardzo brakowało. Dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone lata, za życzliwość i koleżeńską pomoc, za całe dobro pozostawione w naszych wspomnieniach, ale również we wdzięcznej pamięci pacjentów i wszystkich przyjaciół. Pamiętajmy o tym, że człowiek odchodząc z tego Świata żyje tak długo, jak długo w naszych sercach i umysłach trwa pamięć o nim. Pragę serdecznie podziękować w imieniu Rodziny zmarłej, wszystkim osobom uczestniczącym w ceremonii pogrzebowej naszej nieodżałowanej Koleżanki -Doktor Lidii Pacholik.

 

 

Lekarz medycyny Grubba Jerzy

 

Nasze serwisy