Kalendarium wydarzeń

 
Maj 2015
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

  • W programie liczne atrakcje w salach Klubu oraz na terenie izbowego ogrodu - konkursy zręcznościowe i muzyczne, pokazy magii, zajęcia plastyczne, zajęcia teatralne, wizyta egzotycznych zwierzątek, zajęcia z psami z dogoterapii, dmuchańce oraz inne niespodzianki.

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi informuje, iż (zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy art. 129 § 1 i art. 138 § 1) w dniu 5 czerwca 2015 r. (piątek) Biura OIL w Łodzi i w Delegaturach będą NIECZYNNE


 

[SIERADZ] Biuro Okręgowej Izby Lekarskiej w Sieradzu będzie nieczynne do 31 maja. Za utrudnienia przepraszamy


 

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nabór kandydatów na ekspertów PO WER (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).  
Informacje o wymaganiach wobec kandydatów są określone w dokumentach dostępnych na stronie http://www.zdrowie.gov.pl/aktualnosc-2-2336-Ministerstwo_Zdrowia_oglasza_nabor_kandydatow_na_ekspertow_PO_WER_________.html.
Jeżeli ktoś z naszego samorządu jest zainteresowany taką funkcją i ma wymagane kwalifikacje, proszę rozważyć zgłoszenie. PO WER będzie zawierał wiele projektów dotyczących kształcenia i ogólnie rozwoju zawodowego lekarzy, a więc udział przedstawicieli samorządu byłby na pewno pożądany. 

AKTUALNOŚCI OIL w ŁODZI

Trzęsienie ziemi w Nepalu pochłonęło wiele tysięcy ofiar. Przesyłam Państwu apel Stowarzyszenia Nepalczyków w Polsce, na którego czele stoi nasz kolega, chirurg.
 

KURSY, KONFERENCJE, SZKOLENIA

 

WYDARZENIA SPORTOWE I KULTURALNE

Na tegoroczną wystawę konkursową 58 lekarzy-artystów nadesłało 110 prac malarskich. Obrazy, wykonane w różnych technikach, poczynając od olejnej i akrylowej, poprzez pastel,...

Nasze serwisy