Kalendarium wydarzeń

 
Sierpień 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Rząd nie realizuje postulatów z "Porozumień Szumowskiego", dlatego 1 czerwca tysiące lekarzy z całej Polski wyszło na ulicę i wzięło udział w manifestacji w Warszawie, żeby pokazać determinację w walce o wzrost finansowania w ochronie zdrowia.

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

„Czwartki ze zdrowiem i medycyną” – dbaj o słuch!

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

Uwaga - zmiana godziny rozpoczęcia -  na  spotkanie  z  prof.  Henrykiem  Skarżyńskim  zapraszamy o godzinie 17.00.  

 

Fundacja „Misja Medyczna” oraz Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zapraszają na otwarte i bezpłatne spotkanie z prof. Henrykiem Skarżyńskim, dyrektorem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Otorynolaryngologii.

Słuch to podstawowe narzędzi komunikacji, niezwykle ważne we współczesnym świecie. Jednocześnie coraz więcej problemów ze słuchem mają Seniorzy oraz młodzi ludzie. I nie tylko oni – wszyscy żyjemy w świecie zagrożonym hałasem, w którym atakują nas multimedia. Jak sobie z tym radzić, jak dbać o słuch?

Spotkanie nie przypadkiem odbędzie się 25 kwietnia, dokładnie w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem. Wydarzenie - otwarte i bezpłatne dla mieszkańców - rozpocznie się o godz. 17.00 w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi, przy ul. Czerwonej 3.

Badanie słuchu, które odbędzie się w ramach programu „Po pierwsze zdrowie”,  będzie można wykonać w Mobilnym Centrum Słuchu, które stanie przed siedzibą Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ul. Czerwonej 3. Zapraszamy 25 kwietnia (w Międzynarodowym Dniu Świadomości Zagrożenia Hałasem), w godzinach 14-18. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść.

Data dodania: 10 Kwiecień 2019

Najnowsze wpisy

20 sie 2019

Szkolenie dla lekarzy “Konopie medyczne w teorii i praktyce”, organizowane w dniu 23 września 2019 r. przez Spectrum Cannabis Polska pod patronatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi

20 sie 2019

Zapraszamy na spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych Akcją "Zdrowa Praca" w Okręgowej Izbie Lekarskiej przy Czerwonej 3 w Łodzi w najbliższą środę 21 sierpnia o godz.18.

5 sie 2019

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem - „Barwy świata” - realizację tego tematu pozostawiamy inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w Wystawie.

Nasze serwisy