Kalendarium wydarzeń

 
Sierpień 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Rząd nie realizuje postulatów z "Porozumień Szumowskiego", dlatego 1 czerwca tysiące lekarzy z całej Polski wyszło na ulicę i wzięło udział w manifestacji w Warszawie, żeby pokazać determinację w walce o wzrost finansowania w ochronie zdrowia.

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Apel Nr 9/VIII/2019 Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi z dnia 14 maja 2019 roku

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

Okręgowa Rada Lekarska w Łodzi apeluje do osób zarządzających podmiotami prowadzącymi szkolenie specjalizacyjne lekarzy w formie rezydentury o to, by korzystając 
z pracy lekarzy rezydentów, w szczególności wyznaczając ich do pełnienia dyżurów medycznych, zwłaszcza w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, brali przede wszystkim pod uwagę konieczność zapewnienia prawidłowego przebiegu szkolenia specjalizacyjnego.

 

Przypadki, w których lekarze rezydenci dyżurują w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, niezgodnie z zapisami programu specjalizacji, jest naruszeniem zasad prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego wymagający interwencji Ministerstwa Zdrowia, jako powierzającego prowadzenie tego szkolenia.

 

Jednocześnie przypominamy, że ewentualne dyżury w obrębie Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych po uzyskaniu zgody przez kierownika specjalizacji dotyczą rezydentów realizujących program specjalizacji z: medycyny ratunkowej, modułu specjalistycznego chirurgii ogólnej, modułu specjalistycznego chorób wewnętrznych, pediatrii.

dokumenty do pobrania: 
Data dodania: 17 Maj 2019

Najnowsze wpisy

20 sie 2019

Szkolenie dla lekarzy “Konopie medyczne w teorii i praktyce”, organizowane w dniu 23 września 2019 r. przez Spectrum Cannabis Polska pod patronatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi

20 sie 2019

Zapraszamy na spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych Akcją "Zdrowa Praca" w Okręgowej Izbie Lekarskiej przy Czerwonej 3 w Łodzi w najbliższą środę 21 sierpnia o godz.18.

5 sie 2019

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem - „Barwy świata” - realizację tego tematu pozostawiamy inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w Wystawie.

Nasze serwisy